Novinky

Projekt ,,Strom splněných přání“ dělá radost dětem z dětských domovů

Vánoce jsou za dveřmi, ale bohužel ne všechny děti mají to štěstí, usednou ke štědrovečernímu stolu ve vlastní rodině. Projekt „Strom splněných přání“ umožňuje lidem koupit vánoční dárek dítěti, které nemá možnost vyrůstat a trávit Vánoce v rodině.

 

Dne 11. 11. začal 5. ročník úspěšného projektu Strom splněných přání, jehož podstatou je, aby si děti vybraly to, co si opravdu přejí a nebylo jim jen něco přiděleno. Každý dárce si může vybrat, zda chce udělat radost dívce či chlapci, věkové rozmezí dítěte i kolik peněz chce do dárku investovat. Nebo si může nechat zobrazit všechna přání a vybrat si podle ikony přání, která ho nejvíc zaujme.

Jak můžete pomoci? Udělat radost dítěti můžete pohodlně a rychle přímo od svého počítače. Kliknutím na ikonu přání se zobrazí detail přání dítěte. Po zadání volby KOUPIT, budete vyzváni k vyplnění osobních údajů (vaše osobní údaje jsou uchovávány ve shodě s registrací organizace u Úřadu na ochranu osobních údajů). Poté zvolíte formu platby – kartou či bankovním převodem. Dále si můžete zvolit, zda chcete obdržet potvrzení o přijetí daru a zda souhlasíte s uvedením vašeho jména v seznamu dárců. Nakonec potvrdíte Vaši volbu tlačítkem KOUPIT a na vámi zadanou e-mailovou adresu obdržíte potvrzení o koupi dárku. To celé Vám nezabere více než 2 minuty Vašeho času.

Pořadatelem projektu je nezisková organizace DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s., která nabízí komplexní pomoc dětem vyrůstajícím v dětských domovech na celém území České republiky. Kromě Stromu splněných přání nabízí organizace před Vánoci ještě další formy podpory dětí v dětských domovech. Například je možné pomoci zakoupením charitativních adventních kalendářů plných chutné belgické čokolády, firmy si mohou objednat Novoročenky, které pomáhají.

 

Vánoční přání je možné plnit do 12. prosince 2016 pohodlně přímo od počítače na stránkách www.stromsplnenychprani.cz.


Více informací k aktuálním projektům naleznete na www.dejmedetemsanci.cz.

 

Zdroje:

www.dejmedetemsanci.cz

www.stromsplnenychprani.cz.