Novinky

Miluj, žij a plať - RENT

Nejúspěšnější rocková opera všech dob. Příběh lásky mladého kytaristy a striptérky. Příběh osmi přátel, z nichž každý touží na tomto světě zanechat stopu. Životní okolnosti jim však nepřejí a čas chvátá. A tak všichni hledají tu pravou podobu lásky. Láska je totiž ten nejlepší způsob, jak odměřit čas a lidskou existenci. Příběh, v němž se pozná každý z nás. 

RENT je pro svou hudební kvalitu i sílu výpovědi často srovnáván s nejslavnějšími tituly newyorské Broadwaye. Kritika ho dokonce označila za „nejlepší původní muzikál od roku 1950“. Autentickým jazykem a moderní rockovou hudbou volně vypráví příběh slavné Pucciniho Bohémy.

Po diváky i kritiky tolik opěvované pražské anglické verzi v režii Steva Josephsona (USA) teď tato rocková opera přichází konečně v povedeném českém překladu Milana Malinovského. Zažijte hvězdy divadla Kalich, Broadway či Hybernia trochu jinak, v intimní atmosféře Divadla Na Prádle. Můžete se těšit na Míšu Doubravovou a Romana Tomeše (Horečka sobotní noci, Osmý světadíl, Mauglí), Michaelu Horkou (Mata Hari), Tomáše Vaňka (Fantom opery), stříbrnou vítězku Hlasu ČeskoSlovenska Vendulu Příhodovou, Lucii Bakešovou či Michaelu Zemánkovou a další talentované mladé umělce. 

Více informací naleznete na stránkách http://www.rent-muzikal.com/.